fbpx
המכללה למקצועות הקריאייטיב
03-6243601/2/3

מאיר גולדברג

מנהל את הרבעון הראשון, פזמונאי ישראלי שעבד עם מיטב האמנים בישראל (יעל לוי, קורין אלאל, רמי קליינשטיין, גלי עטרי, דנה ברגר ועוד).מנחה סדנאות כתיבה ופזמונאות. לשעבר מנהל קריאייטיב וקריאייטיב פלאנר בגיתם BBDO.

רוני אפלבוים למה-לי

מנהל את הרבעון השני. קופירייטר בעל שם, יוצר השמות אקמול פוקוס, שוקו שוק, מכבי שלי, בית בלב, U בנק, הילוך שישי ועוד. 2 שורות בשירת הסטיקר של דוד גרוסמן והדג נחש. פותח ראשים וסתימות. נועל תמיד נעליים בשני צבעים שונים.

אמיר סנדיק

מנהל את הרבעון השלישי. בוגר מכללת ACC, משחק עם תובנות, מילים ומסרים כבר 20 שנים.

יאיר זיסר

מנהל את הרבעון הרביעי, בוגר מכללת ACC, סמנכ"ל קריאייטיב לשעבר בבאומן בר ריבנאי. בעל 20 שנות ותק במשרדי הפרסום ראובני פרידן, שלמור אבנון עמיחי, גיתם BBDO ועוד. פרסם ארבעה ספרי שירה וסיפורים קצרים, טורים מקצועיים, מאמרים ובלוגים.

עטרה בילר

בעלת תואר M.A בפסיכולוגיה. פלנרית בכירה ויועצת אסטרטגית.

נטלי מרכוס

בוגרת המכללה. תסריטאית. היוצרת והתסריטאית הראשית של "היהודים באים". יוצרת וכותבת במגוון רחב של סדרות, גם לילדים ונוער. קופירייטרית לשעבר בגיתם ויהושע.  

יגאל עזרא

מנהל מסלול ב- ACC, סמנכ״ל קריאייטיב בבאומן בר ריבנאי BBR. נסיון של כמעט 20 שנה בפרסום, חתום על עשרות קמפיינים ומהלכים כמו סלקום tv, שופרסל, בנק הפועלים, אסם ועוד. אבל בעיקר חולם לחנך את הדור שיחליף אותו.

יאיר וייס

בוגר המכללה. יוצא משרדי הפרסום הגדולים בישראל עם 20 שנות ניסיון כקופירייטר, כמנהל קריאייטיב כללי וכמנהל קריאייטיב-דיגיטל. מייעץ לארגונים ולמיזמים ומנחה סדנאות כתיבה. מוסמך בשיטת NLP לתקשורת אפקטיבית והשפעה. פרסם ספרי שירה ופרוזה.

עמית גל

בוגר המכללה. סמנכ"ל קריאייטיב לשעבר בשלמור אבנון עמיחי, מייסד ומוביל "קולקטיב תוצרת", מוביל פרוייקטים למימון המונים , כותב ומרצה.

תמי מלצר

קופירייטרית ומנהלת קריאייטיב עוד מהמילניום הקודם. כיום מחתימה כרטיס בגליקמן-שמיר-סמסונוב ואחראית על חמודי מהכללית, החסידות מלאומית, שייקה מאדום אדום, אלי ומריאנו מהדואר, פרנקו מ-fanta ועוד מגוון טיפוסים.

ניר פרח

בוגר המכללה. כיהן כסמנכ"ל קריאייטיב של משרד הפרסום jwt israel וכיום מכהן כמנכ"ל משרד הפרסום פוגל אוגילבי.

חזקוש ישורון

בוגר ACC. בעבר קופי דיגיטל ב-TWISTED ובשנים האחרונות קופי בכיר ביהושע\TBWA. מוותיקי הבלוגרים ויוצרי הרשת בישראל, שגם פרצו את גבולות המדיה. משחק ושר בקמפיינים פרסומיים, והשתתף במגוון ערבי קומדיה וסאטירה על במות שונות.

נאוה בן משה

קופית בכירה ביהושע TBWA. 11 שנים בתעשייה. אמא של עומר 2015. אמא של פיינליסט בקאן 2013. בת של אליזבט (לא שואלים ליידי לגילה).  

דניאל פוגל

מנהלת קריאייטיב ב-OPEN ובוגרת תואר ראשון בתקשורת חזותית בבצלאל. עבדה כארט-דירקטורית בגיתם BBDO וב- Y&R וחוטאת בכתיבה למגירה והאזנה לתכניות ספורט ברדיו.

מנדי פרומר

בוגר ACC, קופירייטר ובעל סטודיו לכתיבה שיווקית. אוהב לחדד את המוח ולהכות במקלדת, או להיפך. לוחש לדוסים ומתמחה בקריאייטיב למגזר החרדי

דן קשאני

עורך וידאו, מעצב, בלוגר ואיש דיגיטל. בעבר ניהל את הדיגיטל של שלמור אבנון עמיחי. היה מעורב בקמפיינים שזיכו את המשרד בפרסים בארץ ובעולם. בהמשך מונה לסמנכ"ל הדיגיטל של משרד הפרסום ברוקנר-יער-לוי, וכיום הוא מנהל קריאיטיב במקאן דיגיטל.

יונתן גרובר

שחקן מנהל ומנחה סדנאות אלתור באנסמבל שלופתא. מלמד עמידה מול קהל והעברת מסרים. מעריץ של לואי סיקיי ועדיין לא יודע איך להתמודד עם המשבר.

רביד קופרברג

שותף בחברת Mindscapes לאימוני חשיבה יצירתית בפרסום ובעלים משותף של חברת המיתוג Zygota

קרן קיי

פרסומאית, שותפה במשרד הפרסום KDA.