נעים להכיר, מכללת ACC ע"ש תרצה גרנות

אם הגעת עד לכאן, כנראה שאתה נגוע בדחף ליצור. זה שבוער בבטן ולא נותן מנוח. שמניע אנשים לכתוב תסריטים, מוסיקה וספרים. מעורר לצייר, לפסל ולהמציא. אם אתה מבין על מה אנחנו מדברים כאן, כנראה שאתה איש קריאייטיב. אם אתה גם מעוניין לעבוד בזה, מסתבר שאתה פרסומאי, והגעת למקום הנכון.

כבר כמעט 30 שנה מכללת ACC מכשירה קופירייטרים ומשגרת אותם לענף. רובם המוחלט של הקופירייטרים, מנהלי הקריאייטיב וסמנכ"לי הקריאייטיב בענף הגיע מכאן. לכן, כמישהו מחפש איש קריאייטיב צעיר ומבריק, דבר ראשון הוא פונה אלינו. בשנים האחרונות נוסף למכללה גם מסלול ארטדיירקשן, וגם בוגרי המסלול הזה מתקבלים בחום במחלקות הקריאייטיב. תוסיפו לכך את העובדה שאנחנו מפרגנים חודש סטאז' למצטייני הקורסים באחד מ-20 משרדי הפרסום המובילים בישראל – וקיבלתם מסלול לא רע בכלל להמראה.

בין המשרדים המשתתפים בפרוייקט הסטאז'ים של מכללת ACC: אדלר חומסקי ורשבסקי Gray, באומן בר ריבנאי, גיתם BBDO, פובליסיס ישראל, ראובני פרידן IPG, זרמון DDB, מקאן בוטיק, יהושע\TBWA… לרשימת המשרדי הפרסום המלאה >>

20 משרדי פרסום הצטרפו לתכנית הסטאז'ים של מכללת ACC

20 משרדי פרסום הצטרפו לתכנית הסטאז'ים של מכללת ACC. לחץ/י לפרטים >>

קצת היסטוריה

בשנת 1986 תרצה גרנות ז"ל ומוטי מורל, קופירייטרים מהמוערכים ביותר בהיסטוריה של הפרסום בישראל – חוללו מהפכה מקצועית והקימו את מכללת ACC לפרסום. מאותו רגע, ענף הפרסום בישראל הפך את המכללה למרכז גיוס אנשי קריאייטיב הראשי שלו. העדפה של איכות על פני כמות, כמו גם חתירה למצויינות, מחוייבות, חדשנות ושיטות לימוד מיוחדות, הפכו את בוגרי ACC למבוקשים ביותר הן בתחום הפרסום והן במגוון תחומי תקשורת נוספים. מאז ועד היום הכשירה המכללה למעלה מ-2500 בוגרים שעברו בהצלחה את מבחני הקבלה. למעשה, רוב מנהלי הקריאייטיב הפועלים בענף הם בוגרי ACC, והם גם אלו המגיעים היישר מהמשרד אל כיתת הלימוד, כדי להמשיך ולהכשיר את דור היוצרים הבא בתחומי הקריאייטיב והתוכן.

לומדים לעבוד…

בוגרים עובדיםכמה מהבוגרים שהתקבלו לאחרונה לעבודה. אתם יותר ממוזמנים לפנות אליהם בפייס, לאחל להם מזל טוב ולשאול אותם מה נשמע: רות אלבז – התקבלה למשרד הפרסום Spread it כקופירייטרית במאי 2015 . תומר רבינא – התקבל למשרד הפרסום מקאן תל-אביב כקופירייטר באפריל 2015. ברק הרשלום – התקבל לסטאז' במשרד הפרסום  Saatchi Tel-Aviv ביוני 2015 והתקבל לעבודה כקופרייטר ביולי 2015. פנינה קסטל – התקבלה לעבודה במשרד הפרסום זרמון DDB כארטדיירקטורית ביוני 2015. ורד לוי – התקבלה לעבודה במשרד הפרסום דחף אחד כארטדיירקטורית ביולי 2015. יבגני אוטקין – התקבל לסטאז' במשרד הפרסום באומן בר-ריבנאי במאי 2015 והתקבל לעבודה כארטדיירקטור ביולי 2015. אוסקר מנדל – התקבל למשרד הפרסום אדלר חומסקי ורשבסקי כקופירייטר באוגוסט 2015. מיה נגלר – התקבלה לסטאז' במשרד הפרסום מקאן בוטיק כקופירייטרית באוגוסט 2015. שיר חמי – התקבלה למשרד הפרסום ציבלין כקופירייטרית באוגוסט 2015.

לרשימת הבוגרים המלאה הכנסו לכאן.

תיקי עבודות

נכון, בסוף הקורס יש תעודה ויש חברים ויש חוויות שישארו אתך לכל החיים. אבל מי שבא כדי להתחיל לעבוד במקצוע – צריך לצאת מכאן עם תיק עבודות. וכשאנחנו אומרים תיק עבודות אנחנו לא מתכוונים לשלוש מודעות ורדיו. למה אנחנו כן מתכוונים? לאתר משלך, שמרכז את כל היצירתייות שלך במקום אחד, שעושה כבוד לכישרון שלך, ומגיש את כל מה שיש לך לתת באופן האטרקטיבי ביותר. הנה ככה זה נראה בתיק של מיה נגלר, מצטיינת יתרה בקורס קופי ינואר 2014, או אצל אוסקר מנדל, המסיים ממש בימים אלה את קורס קופי יוני 2014, או אצל פנינה קסטל מקורס ארטדיירקשן אפריל 2013, או מריאל סלפר מאותו הקורס, אדם לחמיש מארט ינואר 2014. תיק כזה, שנוחת על שולחנו של מנהל קריאייטיב, פותח את הדלת.
מה קורה מכאן – זה כבר תלוי בך.

line

מן העיתונות

מבחר כתבות עיתונות וטלויזיה על המכללה והסטודנטים

לפרטים

בוגרי המכללה

מאות קופירייטרים, מנהלי קריאייטיב ואנשי תוכן בוגרי מכללת ACC.

לפרטים

על הבר של ACC

לומדים באווירה אחרת, תמונות מהמכללה.

לפרטים