fbpx
המכללה למקצועות הקריאייטיב
03-6243601/2/3

מאיר גולדברג

מנהל מסלול ב- ACC, פזמונאי ישראלי שעבד עם מיטב האמנים בישראל (יעל לוי, קורין אלאל, רמי קליינשטיין, גלי עטרי, דנה ברגר ועוד).מנחה סדנאות כתיבה ופזמונאות. לשעבר מנהל קריאייטיב וקריאייטיב פלאנר בגיתם BBDO.

אמיר סנדיק

מנהל מסלול ב- ACC. משחק עם תובנות, מילים ומסרים כבר 18 שנים.

יאיר וייס

מנהל מסלול ב- ACC. יוצא משרדי הפרסום הגדולים בישראל עם 20 שנות ניסיון כקופירייטר, כמנהל קריאייטיב כללי וכמנהל קריאייטיב-דיגיטל. מייעץ לארגונים ולמיזמים ומנחה סדנאות כתיבה. מוסמך בשיטת NLP לתקשורת אפקטיבית והשפעה. פרסם ספרי שירה ופרוזה. בוגר המכללה.

יגאל עזרא

מנהל מסלול ב- ACC, סמנכ״ל קריאייטיב בענבר מרחב. נסיון של כמעט 20 שנה בפרסום, חתום על עשרות קמפיינים ומהלכים כמו סלקום tv, שופרסל, בנק הפועלים, אסם ועוד. אבל בעיקר חולם לחנך את הדור שיחליף אותו.

נטלי מרכוס

בוגרת ACC. תסריטאית. היוצרת והתסריטאית הראשית של "היהודים באים". יוצרת וכותבת במגוון רחב של סדרות, גם לילדים ונוער. קופירייטרית לשעבר בגיתם ויהושע.  

רוני אפלבוים

רוני אפלבוים למה-לי, קופירייטר בעל שם, יוצר השמות אקמול פוקוס, שוקו שוק, מכבי שלי, בית בלב, U בנק, הילוך שישי ועוד. 2 שורות בשירת הסטיקר של דוד גרוסמן והדג נחש (בחירה ישירה זה רע, יש לי ביטחון בשלום של שרון). מלמד קריאה וכתיבה שיווקית בשיטת "למה-כמה-דרמה-פיג'מה-ועוד כמה". פותח ראשים וסתימות. נועל תמיד נעליים בשני צבעים שונים. יש בי אהבה והיא תנסח.

עמית גל

בוגר ACC. סמנכ"ל קריאייטיב לשעבר בשלמור אבנון עמיחי, מייסד ומוביל "קולקטיב תוצרת", מוביל פרוייקטים למימון המונים , כותב ומרצה.

תמי מלצר

קופירייטרית ומנהלת קריאייטיב עוד מהמילניום הקודם. כיום מחתימה כרטיס בגליקמן-שמיר-סמסונוב ואחראית על חמודי מהכללית, החסידות מלאומית, שייקה מאדום אדום, אלי ומריאנו מהדואר, פרנקו מ-fanta ועוד מגוון טיפוסים.

דן פרבר

BA במדעי המדינה וביחסים בינ"ל מההאונ' העברית ירושלים, MBA בדרבי אנגליה. קרטוניסט, מאייר, יוצר בכתיבה. קופירייטר וקריאייטיב דיירקטור במותגי הפרסום המובילים במשך כ- 15 שנים. בוגר המחזור השני של ACC.

ניר פרח

בוגר ACC. כיהן כסמנכ"ל קריאייטיב של משרד הפרסום jwt israel וכיום מכהן כמנכ"ל משרד הפרסום פוגל אוגילבי.

אלכס רוזנפרב

בוגר ACC ומנהל את מסלול הדיגיטל במכללה. מנהל קריאייטיב לשעבר ב - P.P.L, הוביל את צוות הדיגיטל בגרינפיס ישראל ופרסומאי דיגיטל עצמאי. מומחה בניהול תקציבי PPC בגוגל אדוורדס ופייסבוק.

יאיר זיסר

בוגר ACC. מכהן כיום כסמנכ״ל קריאייטיב במשרד הפרסום באומן בר ריבנאי בעל 15 שנות ותק במשרדי הפרסום ראובני פרידן, שלמור אבנון עמיחי, גיתם BBDO ועוד. פרסם ארבעה ספרי שירה וסיפורים קצרים, טורים מקצועיים, מאמרים ובלוגים.

חזקוש ישורון

בוגר ACC. בעבר קופי דיגיטל ב-TWISTED ובשנים האחרונות קופי בכיר ביהושע\TBWA. מוותיקי הבלוגרים ויוצרי הרשת בישראל, שגם פרצו את גבולות המדיה. משחק ושר בקמפיינים פרסומיים, והשתתף במגוון ערבי קומדיה וסאטירה על במות שונות.

נאוה בן משה

קופית בכירה ביהושע TBWA. 11 שנים בתעשייה. אמא של עומר 2015. אמא של פיינליסט בקאן 2013. בת של אליזבט (לא שואלים ליידי לגילה).  

דניאל פוגל

מנהלת קריאייטיב ב-OPEN ובוגרת תואר ראשון בתקשורת חזותית בבצלאל. עבדה כארט-דירקטורית בגיתם BBDO וב- Y&R וחוטאת בכתיבה למגירה והאזנה לתכניות ספורט ברדיו.

מנדי פרומר

בוגר ACC, קופירייטר ובעל סטודיו לכתיבה שיווקית. אוהב לחדד את המוח ולהכות במקלדת, או להיפך. לוחש לדוסים ומתמחה בקריאייטיב למגזר החרדי

דן קשאני

עורך וידאו, מעצב, בלוגר ואיש דיגיטל. בעבר ניהל את הדיגיטל של שלמור אבנון עמיחי. היה מעורב בקמפיינים שזיכו את המשרד בפרסים בארץ ובעולם. בהמשך מונה לסמנכ"ל הדיגיטל של משרד הפרסום ברוקנר-יער-לוי, וכיום הוא מנהל קריאיטיב במקאן דיגיטל.

יונתן גרובר

שחקן מנהל ומנחה סדנאות אלתור באנסמבל שלופתא. מלמד עמידה מול קהל והעברת מסרים. מעריץ של לואי סיקיי ועדיין לא יודע איך להתמודד עם המשבר.

רביד קופרברג

שותף בחברת Mindscapes לאימוני חשיבה יצירתית בפרסום ובעלים משותף של חברת המיתוג Zygota